Latest Fixtures view all
Sunday 26th June, 2016
Intermediate Hurling Championship
11:30 Blackrock vs Ballymartle @ Ballygarvan
19:30 Na Piarsaigh vs Ballygarvan @ Pairc Ui Rinn
Junior C Football Championship
12:00 St Johns vs Abbey Rovers @ Castlemagner
Division 4 Football League
11:00 Millstreet vs Glanmire @ Millstreet
Junior B Football League
19:00 Grange vs Araglen @ Grange
RedFM Senior Hurling League
11:00 Glen Rovers vs St Finbarrs @ Glen Rovers
Division 2 Hurling League
11:45 Watergrasshill vs Ballincollig @ Watergrasshill
Monday 27th June, 2016
Division 4 Football League
20:00 Millstreet vs Carrigaline @ Millstreet
Tuesday 28th June, 2016
Division 2 Football League
19:45 Dohenys vs Mallow @ Dunmanway
Division 4 Football League
20:00 Ballydesmond vs Douglas @ Ballydesmond
Junior A Hurling League Group 2
20:00 Donoughmore vs Millstreet @ Donoughmore
Wednesday 29th June, 2016
Division 2 Hurling League
00:00 Bandon vs Kildorrery @ Bandon
Junior A Hurling League Group 1
20:00 Ballinora vs Kilbree @ Ballinora
Junior A Hurling League Group 2
19:30 St James vs Blarney @ Ballinhassig
Thursday 30th June, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
00:00 Bishopstown vs Clonakilty @ Bishopstown
00:00 O Donovan Rossa vs Douglas @ O Donovan Rossa
Division 2 Football League
00:00 Aghada vs Cill Na Martra @ Aghada
00:00 Beal Athan Ghaorthaidh vs Carrigaline @ Beal Athan Ghaorthaidh
00:00 Kiskeam vs Bantry Blues @ Kiskeam
00:00 Macroom vs Fermoy @ Macroom
00:00 Nemo Rangers vs Newmarket @ Nemo Rangers
Division 3 Football League
00:00 Castletownbere vs St Nicks @ Castletownbere
00:00 Kinsale vs Kanturk @ Kinsale
00:00 St Vincents vs Glenville @ St Vincents
Division 4 Football League
00:00 Bandon vs Youghal @ Bandon
00:00 Clonakilty vs Na Piarsaigh @ Clonakilty
00:00 Grenagh vs Millstreet @ Grenagh
RedFM Senior Hurling League
00:00 Carrigtwohill vs Newtownshandrum @ Carrigtwohill
00:00 Newcestown vs Midleton @ Newcestown
Division 1 Hurling League
00:00 Courcey Rovers vs Charleville @ Ballinspittle
00:00 Inniscarra vs Ballinhassig @ Ballyanley
00:00 Meelin vs Fermoy @ Meelin
00:00 Tracton vs Cloyne @ Minane Bridge
Division 2 Hurling League
00:00 Eire Og vs Carrigaline @ Ovens
00:00 Kanturk vs Ballincollig @ Kanturk
00:00 Milford vs Bandon @ Milford
00:00 Valley Rovers vs Fr O Neills @ Brinny
Division 3 Hurling League
00:00 Aghabullogue vs Barryroe @ Coachford
00:00 Dripsey vs Aghabullogue @ Dripsey
00:00 Grenagh vs Argideen Rangers @ Grenagh
Division 4 Hurling League
00:00 Ballinhassig vs Na Piarsaigh @ Ballinhassig
00:00 Douglas vs Glen Rovers @ Douglas
00:00 Inniscarra vs Dungourney @ Ballyanley
00:00 St Finbarrs vs Carrigaline @ Togher
Tadhg Crowley Plate
20:00 Carrigaline vs St Finbarrs @ Carrigaline
Friday 1st July, 2016
Senior Hurling Championship
19:30 Ballymartle vs Carbery @ Ballinspittle
Intermediate Hurling Championship
18:15 Glen Rovers vs St Finbarrs @ Pairc Ui Rinn
19:30 Ballinhassig vs Kildorrery @ Rathcormac
Junior B Football Championship
00:00 Argideen Rangers vs Cobh @ TBC
Division 3 Football League
20:00 Glanworth vs St Michaels @ Glanworth
20:00 Rockchapel vs Kildorrery @ Rockchapel
Saturday 2nd July, 2016
Intermediate Hurling Championship
19:30 Ballincollig vs Barryroe @ Bandon
20:00 Dungourney vs Aghabullogue @ Pairc Ui Rinn
Junior B Hurling Championship
16:00 Ballinacurra vs Belgooly @ Cobh
Junior C Football Championship
19:30 Ballinure vs Goleen @ Rosscarbery
Junior A Football League Group 2
20:00 Lyre vs Urhan @ Lyre
RedFM Senior Hurling League
17:00 Glen Rovers vs Na Piarsaigh @ Na Piarsaigh
Sunday 3rd July, 2016
Intermediate Hurling Championship
19:45 Midleton vs Inniscarra @ Caherlag
Division 3 Football League
12:30 Ballinora vs Rockchapel @ Ballinora
Junior A Football League Group 1
11:00 Liscarroll vs Cullen @ Liscarroll
Junior A Football League Group 2
12:00 Passage West vs Glanmire @ Passage West
Junior A Football League Group 3
12:00 Garnish vs Kilmurry @ Cahermore
Junior B Football League
12:00 Inniscarra vs Araglen @ Ballyanley
Junior A Hurling League Group 1
14:30 Kilbree vs Brian Dillons @ Rossmore
Junior A Hurling League Group 3
12:00 Cobh vs St Oliver Plunketts @ Cobh
12:00 Lisgoold vs St Colums @ Lisgoold
Junior B Hurling League
11:30 Whites Cross vs Laochra Og @ Whites Cross
Monday 4th July, 2016
Junior B Football League
20:00 Inniscarra vs Glenville @ Ballyanley
Tuesday 5th July, 2016
Division 2 Football League
20:00 Carrigaline vs Dohenys @ Carrigaline
Division 4 Football League
19:30 Na Piarsaigh vs Carrigaline @ Carrigaline
RedFM Senior Hurling League
20:00 Killeagh vs Midleton @ Killeagh
Wednesday 6th July, 2016
Junior B Football Championship
19:30 Araglen vs Ballyhooly @ TBC
Division 3 Football League
20:00 Kildorrery vs Glanworth @ Kildorrery
Junior A Hurling League Group 2
19:30 Blarney vs Tullylease @ Blarney
Junior B Hurling League
20:00 Dromtarriffe vs Araglen @ Dromtarriffe
Friday 8th July, 2016
Junior A Football League Group 3
19:30 Kilmurry vs Tadhg Mac Carthaigh @ Kilmurry
RedFM Senior Hurling League
19:30 Na Piarsaigh vs Erins Own @ Na Piarsaigh
Saturday 9th July, 2016
Division 3 Football League
19:30 Glanworth vs Aghabullogue @ Glanworth
Junior A Football League Group 2
19:30 Donoughmore vs Gabriel Rangers @ Donoughmore
Division 2 Hurling League
19:00 Watergrasshill vs Castlelyons @ Watergrasshill
Junior B Hurling League
19:30 Araglen vs Blarney @ Araglen
Sunday 10th July, 2016
Division 4 Football League
00:00 Bandon vs Ballydesmond @ Bandon
Junior A Football League Group 3
12:00 Lisgoold vs Knocknagree @ Lisgoold
14:00 Lisgoold vs Garnish @ Lisgoold
RedFM Senior Hurling League
12:00 Bishopstown vs Douglas @ Bishopstown
Tuesday 12th July, 2016
Division 1 Hurling League
20:00 Ballinhassig vs Meelin @ Ballinhassig
Wednesday 13th July, 2016
Junior A Football League Group 3
19:30 Kilmurry vs Iveleary @ Kilmurry
Friday 15th July, 2016
U21 A Football Championship
19:30 Ballincollig vs Ilen Rovers @ Enniskeane
U21 B Football Championship
19:30 Aghabullogue vs Ibane Gaels @ Brinny
19:30 Clyda Rovers vs Ballinhassig @ Blarney
Junior A Football League Group 1
00:00 Ilen Rovers vs Ballinacurra @ Ilen Rovers
RedFM Senior Hurling League
00:00 Blackrock vs Ballymartle @ Church Rd
00:00 Douglas vs Carrigtwohill @ Douglas
00:00 Midleton vs Glen Rovers @ Midleton
00:00 Na Piarsaigh vs Newcestown @ Na Piarsaigh
00:00 Sarsfields vs Ballyhea @ Riverstown
Saturday 16th July, 2016
Senior Hurling Championship
00:00 Blackrock vs Duhallow @ Pairc Ui Rinn
00:00 Newcestown vs Carrigdhoun @ Coachford
19:30 Bishopstown vs Youghal @ Carrigtwohill
20:00 Glen Rovers vs Sarsfields @ Pairc Ui Rinn
Premier Intermediate Hurling Championship
19:30 Inniscarra vs Valley Rovers @ Bandon
19:30 Mallow vs Tracton @ Pairc Ui Rinn
Intermediate Hurling Championship
00:00 Carrigaline vs Eire Og @ TBC
19:30 Aghada vs Castlemartyr @ Killeagh
19:30 Grenagh vs Dripsey @ Blarney
Premier Intermediate Football Championship
20:00 Fermoy vs Ballinora @ Mayfield
Division 2 Hurling League
19:30 Fr O Neills vs Bandon @ Fr O Neills
Sunday 17th July, 2016
Senior Hurling Championship
00:00 Douglas vs Imokilly @ Pairc Ui Rinn
00:00 Killeagh vs U.C.C @ Midleton
00:00 St Finbarrs vs Erins Own @ Pairc Ui Rinn
RedFM Senior Hurling League
12:30 Bride Rovers vs Newtownshandrum @ Rathcormac
Division 3 Hurling League
00:00 Barryroe vs Argideen Rangers @ Barryroe
Junior A Hurling League Group 1
12:00 Banteer vs St Catherines @ Banteer
Tuesday 19th July, 2016
Division 2 Hurling League
20:00 Ballincollig vs Milford @ Ballincollig
Premier U21A Hurling Championship
19:30 Carrigaline vs Midleton @ Caherlag
19:30 Charleville vs Na Piarsaigh @ Mallow
19:30 Fr O Neills vs Ballymartle @ Carrigtwohill
19:30 Shandrum vs Ballinhassig @ Mourne Abbey
Wednesday 20th July, 2016
18:15 St Finbarrs vs Blarney @ Pairc Ui Rinn
19:30 Courcey Rovers vs Douglas @ Carrigaline
19:30 Killeagh/Itas vs Bishopstown @ Midleton
19:30 Mallow vs Duhallow @ Buttevant
19:30 Newcestown vs Inniscarra @ Cloughduv
19:30 Sarsfields vs Valley Rovers @ Ballygarvan
20:00 Blackrock vs Glen Rovers @ Pairc Ui Rinn
Thursday 21st July, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
19:30 Nemo Rangers vs Naomh Aban @ Nemo Rangers
Friday 22nd July, 2016
Division 3 Football League
19:30 Glenville vs Aghabullogue @ Glenville
Division 4 Football League
19:30 St Finbarrs vs Mayfield @ Togher
Junior B Hurling League
19:00 Ballygarvan vs Douglas @ Ballygarvan
Saturday 23rd July, 2016
Division 2 Football League
18:30 Mallow vs Kiskeam @ Mallow
Division 4 Football League
19:00 Carrigaline vs Ballydesmond @ Carrigaline
RedFM Senior Hurling League
19:30 Newcestown vs Newtownshandrum @ Newcestown
Junior A Hurling League Group 2
16:00 St James vs Mayfield @ Ardfield
19:00 Donoughmore vs St James @ Donoughmore
Sunday 24th July, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
12:00 Castlehaven vs Clyda Rovers @ Castlehaven
14:30 Carbery Rangers vs Ilen Rovers @ Rosscarbery
Division 4 Football League
15:00 Adrigole vs Clonakilty @ Adrigole
Division 3 Hurling League
12:00 Blackrock vs Aghada @ Church Rd
Junior A Hurling League Group 1
13:00 Banteer vs Courcey Rovers @ Banteer
Junior A Hurling League Group 3
12:00 Freemount vs Passage West @ Freemount
Wednesday 27th July, 2016
Junior A Hurling League Group 2
20:00 Shanballymore vs St James @ Shanballymore
Saturday 30th July, 2016
Junior A Hurling League Group 1
19:00 Churchtown vs Kilbree @ Churchtown
Sunday 31st July, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
00:00 Douglas vs Carbery Rangers @ Douglas
00:00 Ilen Rovers vs Nemo Rangers @ Ilen Rovers
00:00 Naomh Aban vs Valley Rovers @ Ballyvourney
00:00 St Finbarrs vs Castlehaven @ Togher
Division 2 Football League
00:00 Bantry Blues vs Dohenys @ Bantry
00:00 Carrigaline vs Aghada @ Carrigaline
00:00 Cill Na Martra vs Nemo Rangers @ Cill Na Martra
00:00 Eire Og vs Macroom @ Ovens
00:00 Fermoy vs Kiskeam @ Fermoy
00:00 Mallow vs Beal Athan Ghaorthaidh @ Mallow
Division 3 Football League
00:00 Glanworth vs Ballinora @ Glanworth
00:00 Glenville vs Castletownbere @ Glenville
00:00 Mitchelstown vs St Vincents @ Mitchelstown
00:00 Rockchapel vs Kinsale @ Rockchapel
00:00 St Nicks vs St Michaels @ St Nicks
Division 4 Football League
00:00 Adrigole vs Grenagh @ Adrigole
00:00 Ballydesmond vs Clonakilty @ Ballydesmond
00:00 Mayfield vs Carrigaline @ Mayfield
00:00 Na Piarsaigh vs Glanmire @ Na Piarsaigh
00:00 St Finbarrs vs Bandon @ Togher
00:00 Youghal vs Douglas @ Youghal
Junior A Football League Group 1
00:00 Clann na nGael vs Ilen Rovers @ Clann na nGael
00:00 Cullen vs Canovee @ Cullen
00:00 Whites Cross vs Ballinacurra @ Whites Cross
Junior A Football League Group 2
00:00 Gabriel Rangers vs Lyre @ Ballydehob
00:00 Glanmire vs Dromtarriffe @ Glanmire
00:00 Urhan vs Donoughmore @ Urhan
Junior A Football League Group 3
00:00 Knocknagree vs Iveleary @ Knocknagree
Junior B Football League
00:00 Araglen vs Macroom @ Araglen
00:00 Cill Na Martra vs Grange @ Cill Na Martra
RedFM Senior Hurling League
00:00 Ballymartle vs St Finbarrs @ Ballymartle
00:00 Newcestown vs Blackrock @ Newcestown
Division 1 Hurling League
00:00 Blarney vs Inniscarra @ Blarney
00:00 Cloyne vs Mallow @ Cloyne
00:00 Fermoy vs Tracton @ Fermoy
00:00 Kilworth vs Meelin @ Kilworth
Division 2 Hurling League
00:00 Bandon vs Kanturk @ Bandon
00:00 Fr O Neills vs Watergrasshill @ Fr O Neills
00:00 Kildorrery vs Valley Rovers @ Kildorrery
Junior A Hurling League Group 1
00:00 Castlemagner vs Banteer @ Castlemagner
00:00 Courcey Rovers vs Churchtown @ Ballinspittle
00:00 St Catherines vs Ballinora @ Ballynoe
Junior A Hurling League Group 2
00:00 Millstreet vs Mayfield @ Millstreet
00:00 Shanballymore vs Killeagh @ Shanballymore
00:00 Tullylease vs Donoughmore @ Tullylease
Junior A Hurling League Group 3
00:00 Ballyhooly vs Cobh @ Ballyhooly
00:00 Passage West vs Lisgoold @ Passage West
00:00 St Colums vs Freemount @ St Colums
00:00 St Oliver Plunketts vs Cloughduv @ Ahiohill
Junior B Hurling League
00:00 Blarney vs Dromtarriffe @ Blarney
00:00 Douglas vs Araglen @ Douglas
00:00 Laochra Og vs Ballygarvan @ TBC
Saturday 6th August, 2016
Junior A Hurling League Group 1
19:30 Courcey Rovers vs Ballinora @ Ballinspittle
Sunday 7th August, 2016
RedFM Senior Hurling League
00:00 Douglas vs Bride Rovers @ Douglas
00:00 Killeagh vs Sarsfields @ Killeagh
00:00 Na Piarsaigh vs Youghal @ Na Piarsaigh
00:00 St Finbarrs vs Newcestown @ Togher
Sunday 14th August, 2016
Junior A Football League Group 1
12:00 Whites Cross vs Liscarroll @ Whites Cross
Monday 15th August, 2016
RedFM Senior Hurling League
00:00 Ballyhea vs Douglas @ Ballyhea
00:00 Bishopstown vs Midleton @ Bishopstown
00:00 Newcestown vs Ballymartle @ Newcestown
00:00 Youghal vs Blackrock @ Youghal
Sunday 21st August, 2016
Division 1 Hurling League
00:00 Fermoy vs Kilworth @ Fermoy
Sunday 28th August, 2016
Junior A Football League Group 1
00:00 Ballinacurra vs Cullen @ Ballinacurra
00:00 Canovee vs Liscarroll @ Carrigadrohid
00:00 Ilen Rovers vs Whites Cross @ Ilen Rovers
Junior A Football League Group 2
00:00 Donoughmore vs Glanmire @ Donoughmore
00:00 Dromtarriffe vs Passage West @ Dromtarriffe
Junior A Football League Group 3
00:00 Garnish vs Knocknagree @ Cahermore
00:00 Iveleary vs Lisgoold @ Iveleary
Junior B Football League
00:00 Glenville vs Araglen @ Glenville
00:00 Grange vs Inniscarra @ Grange
00:00 Macroom vs Cill Na Martra @ Macroom
Junior A Hurling League Group 1
00:00 Banteer vs Churchtown @ Banteer
00:00 Brian Dillons vs St Catherines @ Brian Dillons
00:00 Courcey Rovers vs Castlemagner @ Ballinspittle
Junior A Hurling League Group 2
00:00 Donoughmore vs Mayfield @ Donoughmore
Junior A Hurling League Group 3
00:00 Cloughduv vs St Colums @ Cloughduv
00:00 Cobh vs Lisgoold @ Cobh
00:00 Freemount vs St Oliver Plunketts @ Freemount
00:00 Passage West vs Ballyhooly @ Passage West
Junior B Hurling League
00:00 Araglen vs Laochra Og @ Araglen
00:00 Dromtarriffe vs Douglas @ Dromtarriffe
00:00 Whites Cross vs Ballygarvan @ Whites Cross
Wednesday 31st August, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
00:00 Ballincollig vs Castlehaven @ Ballincollig
00:00 Bishopstown vs Naomh Aban @ Bishopstown
00:00 Carbery Rangers vs Clyda Rovers @ Rosscarbery
00:00 Clonakilty vs Newcestown @ Clonakilty
00:00 Nemo Rangers vs Douglas @ Nemo Rangers
00:00 O Donovan Rossa vs St Finbarrs @ O Donovan Rossa
00:00 Valley Rovers vs Ilen Rovers @ Brinny
Division 2 Football League
00:00 Aghada vs Mallow @ Aghada
00:00 Beal Athan Ghaorthaidh vs Bantry Blues @ Beal Athan Ghaorthaidh
00:00 Dohenys vs Fermoy @ Dunmanway
00:00 Kiskeam vs Eire Og @ Kiskeam
00:00 Nemo Rangers vs Carrigaline @ Nemo Rangers
00:00 Newmarket vs Cill Na Martra @ Newmarket
Division 3 Football League
00:00 Ballinora vs Aghabullogue @ Ballinora
00:00 Castletownbere vs Mitchelstown @ Castletownbere
00:00 Kanturk vs Rockchapel @ Kanturk
00:00 Kildorrery vs St Nicks @ Kildorrery
00:00 Kinsale vs Glanworth @ Kinsale
00:00 St Michaels vs Glenville @ St Michaels
Division 4 Football League
00:00 Carrigaline vs Youghal @ Carrigaline
00:00 Clonakilty vs Mayfield @ Clonakilty
00:00 Douglas vs St Finbarrs @ Douglas
00:00 Grenagh vs Na Piarsaigh @ Grenagh
00:00 Millstreet vs Adrigole @ Millstreet
RedFM Senior Hurling League
00:00 Ballymartle vs Glen Rovers @ Ballymartle
00:00 Newtownshandrum vs Killeagh @ Newtownshandrum
Division 1 Hurling League
00:00 Charleville vs Ballinhassig @ Charleville
00:00 Mallow vs Fermoy @ Mallow
Division 2 Hurling League
00:00 Carrigaline vs Ballincollig @ Carrigaline
00:00 Eire Og vs Bandon @ Ovens
00:00 Kanturk vs Castlelyons @ Kanturk
00:00 Watergrasshill vs Kildorrery @ Watergrasshill
Division 3 Hurling League
00:00 Barryroe vs Aghada @ Barryroe
00:00 Castlemartyr vs Ballygarvan @ Castlemartyr
00:00 Dripsey vs Grenagh @ Dripsey
00:00 Kilbrittain vs Blackrock @ Kilbrittain
Division 4 Hurling League
00:00 Carrigaline vs Douglas @ Carrigaline
00:00 Dungourney vs St Finbarrs @ Dungourney
00:00 Glen Rovers vs Ballinhassig @ Glen Rovers
00:00 Na Piarsaigh vs Ballymartle @ Na Piarsaigh
Thursday 15th September, 2016
RedFM Senior Hurling League
00:00 Ballyhea vs Midleton @ Ballyhea
00:00 Bishopstown vs Blackrock @ Bishopstown
00:00 Bride Rovers vs Na Piarsaigh @ Rathcormac
00:00 Carrigtwohill vs St Finbarrs @ Carrigtwohill
00:00 Glen Rovers vs Newcestown @ Glen Rovers
00:00 Youghal vs Ballymartle @ Youghal
Sunday 18th September, 2016
Junior A Football League Group 1
00:00 Cullen vs Ilen Rovers @ Cullen
00:00 Whites Cross vs Clann na nGael @ Whites Cross
Junior A Football League Group 2
00:00 Glanmire vs Lyre @ Glanmire
00:00 Passage West vs Donoughmore @ Passage West
00:00 Urhan vs Gabriel Rangers @ Urhan
Junior A Football League Group 3
00:00 Knocknagree vs Tadhg Mac Carthaigh @ Knocknagree
Junior A Hurling League Group 1
00:00 Castlemagner vs Brian Dillons @ Castlemagner
00:00 Churchtown vs Ballinora @ Churchtown
00:00 Kilbree vs Banteer @ Rossmore
00:00 St Catherines vs Courcey Rovers @ Ballynoe
Junior A Hurling League Group 2
00:00 Mayfield vs Blarney @ Mayfield
00:00 Shanballymore vs Donoughmore @ Shanballymore
00:00 St James vs Millstreet @ Ardfield
00:00 Tullylease vs Killeagh @ Tullylease
Junior A Hurling League Group 3
00:00 Lisgoold vs Cloughduv @ Lisgoold
00:00 St Colums vs Cobh @ St Colums
00:00 St Oliver Plunketts vs Passage West @ Ahiohill
Latest Results view all
Saturday 25th June, 2016
Senior Hurling Championship
19:30 Avondhu 0 - 15 vs 2 - 15 Bride Rovers
Intermediate Hurling Championship
19:30 Argideen Rangers 2 - 14 vs 1 - 18 Kilbrittain
Junior B Hurling Championship
19:30 Bantry Blues 2 - 8 vs 2 - 8 Randal Og
20:00 Killavullen 2 - 22 vs 1 - 4 Lough Rovers
Premier Intermediate Football Championship
20:00 Castletownbere 0 - 6 vs 1 - 19 Kiskeam
Intermediate Football Championship
18:15 Adrigole 1 - 7 vs 2 - 10 Aghabullogue
19:30 Mayfield 2 - 14 vs 0 - 12 Kinsale
Junior A Football League Group 2
16:30 Urhan - vs - Passage West
RedFM Senior Hurling League
17:00 Newcestown 0 - 17 vs 0 - 14 Youghal
Friday 24th June, 2016
Premier Intermediate Hurling Championship
19:45 Ballinhassig 0 - 15 vs 1 - 17 Carrigaline
20:00 Kilworth 1 - 16 vs 0 - 16 Kanturk
Intermediate Hurling Championship
19:30 Douglas 2 - 12 vs 0 - 17 Milford
Junior B Hurling Championship
19:00 Dromtarriffe 1 - 13 vs 1 - 9 Rathpeacon
U21 A Football Championship
19:30 Aghada 0 - 7 vs 1 - 13 St Finbarrs
Junior B Football League
19:45 Macroom 2 - 9 vs 0 - 11 Grange
Tuesday 21st June, 2016
Junior C Football Championship
19:45 Ballinure 0 - 12 vs 1 - 8 Crosshaven
Monday 20th June, 2016
Division 2 Hurling League
19:30 Ballincollig 0 - 9 vs 0 - 18 Eire Og
Junior A Hurling League Group 2
20:00 Killeagh 3 - 21 vs 0 - 11 Millstreet
Junior B Hurling League
19:30 Douglas 1 - 8 vs 3 - 16 Whites Cross
Sunday 19th June, 2016
Premier Intermediate Hurling Championship
19:30 Blarney 0 - 14 vs 1 - 23 Charleville
Intermediate Hurling Championship
14:30 Fr O Neills 1 - 15 vs 2 - 9 Meelin
Senior Football Championship
14:00 Duhallow 3 - 17 vs 0 - 3 Seandun
15:30 Nemo Rangers 3 - 12 vs 2 - 9 Muskerry
15:45 Avondhu 1 - 9 vs 1 - 7 O Donovan Rossa
19:00 Carbery 1 - 9 vs 1 - 12 St Finbarrs
19:00 CIT 3 - 9 vs 4 - 17 Castlehaven
Division 3 Football League
12:00 Aghabullogue 0 - 8 vs 0 - 8 Kinsale
Division 3 Hurling League
19:00 Blackrock - vs - Castlemartyr
Junior A Hurling League Group 3
19:30 Cloughduv 1 - 20 vs 1 - 18 Ballyhooly
Saturday 18th June, 2016
Senior Hurling Championship
19:30 Ballyhea 2 - 14 vs 1 - 10 Carrigtwohill
20:00 Midleton 3 - 21 vs 1 - 15 Newtownshandrum
Premier Intermediate Hurling Championship
15:00 Bandon 2 - 15 vs 0 - 16 Watergrasshill
18:15 Cloyne 2 - 16 vs 1 - 15 Fermoy
19:30 Castlelyons 1 - 17 vs 1 - 13 Courcey Rovers
Senior Football Championship
19:30 Aghada 1 - 10 vs 3 - 13 Newcestown
19:30 Clonakilty 3 - 14 vs 0 - 9 St Nicks
19:30 Douglas 0 - 12 vs 1 - 13 Carbery Rangers
19:30 Valley Rovers 0 - 13 vs 0 - 5 Carrigaline
Junior B Football Championship
19:00 Whitechurch 0 - 6 vs 1 - 12 Araglen
19:30 Cobh 1 - 9 vs 1 - 6 Deel Rovers
RedFM Senior Hurling League
19:00 Ballymartle 1 - 17 vs 1 - 10 Killeagh
Friday 17th June, 2016
Senior Football Championship
19:30 Bishopstown 3 - 9 vs 1 - 13 U.C.C
Premier Intermediate Football Championship
20:00 Bantry Blues 1 - 16 vs 1 - 14 Newmarket
20:00 Macroom 1 - 12 vs 0 - 6 Grenagh
20:00 Mallow 0 - 14 vs 1 - 14 Beal Athan Ghaorthaidh
Intermediate Football Championship
19:45 Kanturk 0 - 20 vs 1 - 11 Mitchelstown
20:00 Ballydesmond 0 - 7 vs 1 - 13 Millstreet
Junior B Football Championship
19:30 Argideen Rangers 1 - 14 vs 0 - 7 Kilbrittain
Division 3 Hurling League
20:00 Ballygarvan 2 - 21 vs 2 - 10 Blackrock
Division 4 Hurling League
19:30 St Finbarrs 5 - 15 vs 1 - 13 Douglas
Thursday 16th June, 2016
Junior A Football League Group 1
20:00 Ballinacurra 3 - 7 vs 2 - 14 Clann na nGael
Wednesday 15th June, 2016
Premier Intermediate Football Championship
19:30 Eire Og 0 - 12 vs 0 - 6 St Michaels
Intermediate Football Championship
20:30 Cill Na Martra 1 - 16 vs 1 - 8 Kildorrery
Junior A Hurling League Group 2
20:15 Killeagh - vs - Donoughmore
Junior B Hurling League
20:00 Blarney 4 - 8 vs 2 - 18 Ballygarvan
Sunday 12th June, 2016
Junior C Football Championship
19:00 Gleann na Laoi 1 - 5 vs 1 - 7 Goleen
Division 2 Football League
12:00 Newmarket 1 - 8 vs 1 - 16 Aghada
Junior A Hurling League Group 1
11:30 Brian Dillons 3 - 21 vs 2 - 11 Courcey Rovers
Junior A Hurling League Group 3
11:00 Ballyhooly - vs - St Colums
Saturday 11th June, 2016
Senior Hurling Championship
19:30 CIT 1 - 14 vs 1 - 17 Erins Own
Intermediate Hurling Championship
19:00 Kilbrittain 1 - 11 vs 0 - 11 Grenagh
Junior B Hurling Championship
19:00 St Marys 0 - 7 vs 0 - 13 Dromtarriffe
19:00 Whites Cross 1 - 5 vs 0 - 11 Whitechurch
Premier Intermediate Football Championship
19:00 Naomh Aban 0 - 3 vs 0 - 13 Na Piarsaigh
Intermediate Football Championship
19:00 Carrigaline 1 - 8 vs 0 - 8 Douglas
Junior C Football Championship
19:00 Abbey Rovers 1 - 7 vs 0 - 5 Ballyphehane
RedFM Senior Hurling League
19:00 Bishopstown 2 - 11 vs 3 - 20 Ballymartle
Division 1 Hurling League
19:30 Ballinhassig 0 - 18 vs 1 - 18 Courcey Rovers
Junior A Hurling League Group 1
17:30 Kilbree 0 - 13 vs 1 - 10 St Catherines
Junior A Hurling League Group 2
18:30 Tullylease 0 - 13 vs 2 - 10 Shanballymore
Friday 10th June, 2016
Premier Intermediate Football Championship
19:00 Nemo Rangers 2 - 11 vs 0 - 9 St Vincents
Intermediate Football Championship
19:30 Bandon 2 - 16 vs 0 - 6 Clonakilty
19:30 Glenville 3 - 10 vs 0 - 12 Youghal
19:30 St Finbarrs 3 - 18 vs 4 - 11 Glanmire
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
19:30 Valley Rovers 0 - 15 vs 0 - 10 Newcestown
20:15 Ilen Rovers 2 - 7 vs 1 - 14 O Donovan Rossa
RedFM Senior Hurling League
20:00 Glen Rovers 1 - 21 vs 0 - 12 Ballyhea
Thursday 9th June, 2016
Division 3 Football League
20:00 Aghabullogue 0 - 10 vs 1 - 5 Mitchelstown
RedFM Senior Hurling League
20:15 Carrigtwohill 0 - 21 vs 1 - 15 Killeagh
Division 1 Hurling League
20:00 Cloyne 6 - 20 vs 0 - 16 Meelin
Wednesday 8th June, 2016
Junior B Football Championship
19:45 Shanballymore 1 - 10 vs 1 - 12 Ballyhooly
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
19:30 Bishopstown 2 - 6 vs 3 - 15 Ballincollig
19:30 Clyda Rovers 2 - 5 vs 2 - 19 St Finbarrs
Tuesday 7th June, 2016
RedFM Senior Hurling League
19:45 Bride Rovers 3 - 16 vs 0 - 15 Ballyhea
Division 1 Hurling League
19:30 Courcey Rovers 2 - 20 vs 1 - 20 Blarney
Division 3 Hurling League
19:45 Castlemartyr 1 - 21 vs 0 - 15 Aghabullogue
20:00 Ballygarvan 6 - 15 vs 1 - 19 Barryroe
Monday 6th June, 2016
Senior Hurling Championship
19:30 Imokilly 3 - 20 vs 1 - 11 U.C.C
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
14:00 Douglas 0 - 12 vs 2 - 12 Castlehaven
16:00 Newcestown 1 - 9 vs 1 - 15 Nemo Rangers
Division 3 Football League
17:00 St Michaels 4 - 14 vs 1 - 8 St Vincents
Junior A Hurling League Group 2
19:00 Millstreet 0 - 18 vs 5 - 12 Tullylease
Sunday 5th June, 2016
Senior Hurling Championship
15:30 Duhallow 1 - 21 vs 1 - 16 Carrigdhoun
Intermediate Hurling Championship
15:00 Na Piarsaigh 0 - 23 vs 2 - 20 Argideen Rangers
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
13:30 Clonakilty 0 - 8 vs 3 - 10 Ballincollig
Division 2 Football League
12:00 Fermoy 1 - 8 vs 2 - 9 Eire Og
Division 3 Football League
12:00 St Nicks 0 - 8 vs 1 - 8 Glenville
Junior A Hurling League Group 3
12:30 St Oliver Plunketts 1 - 12 vs 0 - 17 Lisgoold
Saturday 4th June, 2016
Intermediate Hurling Championship
19:30 Douglas 1 - 6 vs 1 - 17 Dungourney
19:30 Midleton 4 - 11 vs 1 - 26 Glen Rovers
Intermediate Football Championship
16:00 Glanworth 0 - 7 vs 1 - 11 Rockchapel
Junior B Football Championship
19:00 Rathpeacon 1 - 8 vs 1 - 10 Deel Rovers
Division 4 Football League
19:00 Youghal 1 - 9 vs 2 - 13 St Finbarrs
RedFM Senior Hurling League
19:30 Ballymartle 0 - 20 vs 1 - 8 Carrigtwohill
Junior A Hurling League Group 1
19:30 Castlemagner 0 - 8 vs 1 - 18 Kilbree
Junior A Hurling League Group 3
19:00 Ballyhooly 2 - 18 vs 2 - 13 Freemount
Friday 3rd June, 2016
Intermediate Hurling Championship
19:30 Dripsey 0 - 16 vs 2 - 11 St Finbarrs
19:30 Fr O Neills 5 - 27 vs 1 - 6 Carrigaline
20:00 Aghada 2 - 17 vs 2 - 5 Blackrock
Junior B Football Championship
19:30 Cobh 1 - 12 vs 0 - 8 Lismire
Junior C Football Championship
20:00 Bere Island 0 - 8 vs 4 - 12 Ballinure
20:00 Glenlara 0 - 10 vs 1 - 9 St Johns
Division 2 Football League
20:00 Macroom 1 - 15 vs 4 - 9 Mallow
Division 3 Football League
20:00 Aghabullogue 2 - 8 vs 1 - 11 Kildorrery
Junior A Football League Group 1
20:00 Clann na nGael 1 - 8 vs 2 - 8 Canovee
Junior A Football League Group 3
20:00 Iveleary 0 - 18 vs 0 - 9 Muintir Bhaire
RedFM Senior Hurling League
19:45 Killeagh 2 - 12 vs 0 - 19 Bride Rovers
Division 3 Hurling League
19:45 Castlemartyr 0 - 19 vs 0 - 19 Barryroe
Thursday 2nd June, 2016
Division 4 Football League
20:00 Carrigaline 3 - 5 vs 5 - 13 Clonakilty
Wednesday 1st June, 2016
Junior B Hurling Championship
19:30 Laochra Og 1 - 12 vs 3 - 10 Lough Rovers
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
20:00 Ballincollig 0 - 14 vs 0 - 12 St Finbarrs
Division 4 Football League
20:00 Youghal 0 - 7 vs 4 - 11 Ballydesmond
Tuesday 31st May, 2016
Division 3 Football League
20:00 St Michaels 2 - 17 vs 1 - 16 Aghabullogue
Junior A Football League Group 2
20:15 Gabriel Rangers 2 - 22 vs 5 - 12 Dromtarriffe
Junior A Football League Group 3
20:00 Iveleary 2 - 8 vs 1 - 10 Tadhg Mac Carthaigh
20:00 Muintir Bhaire 1 - 6 vs 4 - 15 Kilmurry
Monday 30th May, 2016
Division 4 Hurling League
19:30 Ballymartle 2 - 13 vs 3 - 13 Midleton
Sunday 29th May, 2016
Senior Hurling Championship
14:00 Blackrock 1 - 22 vs 1 - 13 Ballyhea
14:15 Douglas 2 - 18 vs 1 - 18 Na Piarsaigh
15:30 Glen Rovers 0 - 23 vs 0 - 6 Carbery
15:45 Killeagh 0 - 16 vs 1 - 19 Newtownshandrum
16:00 Midleton 2 - 16 vs 0 - 12 Bishopstown
16:00 St Finbarrs 2 - 15 vs 1 - 15 Newcestown
Premier Intermediate Hurling Championship
14:00 Watergrasshill 1 - 15 vs 0 - 14 Blarney
19:00 Carrigaline 1 - 16 vs 1 - 11 Mallow
19:00 Valley Rovers 1 - 16 vs 1 - 12 Courcey Rovers
Intermediate Hurling Championship
14:15 Eire Og 3 - 7 vs 1 - 16 Ballinhassig
18:30 Aghabullogue 2 - 14 vs 0 - 11 Inniscarra
Division 4 Football League
14:00 Clonakilty 1 - 14 vs 2 - 7 Millstreet
Junior B Football League
11:30 Glenville 0 - 17 vs 0 - 17 Cill Na Martra
Saturday 28th May, 2016
Senior Hurling Championship
19:30 Bride Rovers 1 - 21 vs 1 - 13 Youghal
19:30 Sarsfields 0 - 14 vs 0 - 11 Carrigtwohill
Premier Intermediate Hurling Championship
18:15 Castlelyons 1 - 11 vs 4 - 11 Inniscarra
19:00 Tracton 0 - 18 vs 3 - 23 Ballinhassig
19:30 Fermoy 3 - 16 vs 4 - 11 Kilworth
20:00 Kanturk 0 - 13 vs 1 - 15 Cloyne
Intermediate Hurling Championship
19:00 Ballincollig 1 - 8 vs 2 - 14 Meelin
19:00 Milford 0 - 14 vs 1 - 15 Castlemartyr
Senior Football Championship
19:30 Ilen Rovers 4 - 12 vs 3 - 9 Dohenys
Intermediate Football Championship
15:00 Mayfield 1 - 13 vs 2 - 10 Kinsale
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
19:30 Naomh Aban 0 - 16 vs 2 - 12 Carbery Rangers
Division 2 Football League
19:00 Beal Athan Ghaorthaidh 2 - 16 vs 0 - 9 Newmarket
Division 4 Football League
17:00 Glanmire 0 - 10 vs 2 - 12 Ballydesmond
Tom Creedon Cup
19:00 Beal Athan Ghaorthaidh 2 - 16 vs 0 - 9 Newmarket
Friday 27th May, 2016
Junior C Football Championship
19:30 Rochestown 0 - 5 vs 4 - 11 Crosshaven
Division 3 Football League
20:00 Kildorrery - vs - Mitchelstown
Division 4 Football League
20:00 Douglas 1 - 16 vs 2 - 11 Millstreet
Division 3 Hurling League
19:45 Aghada 0 - 20 vs 1 - 9 Dripsey
Thursday 26th May, 2016
Junior B Hurling Championship
19:30 Araglen 1 - 12 vs 1 - 13 Rathpeacon
Division 4 Hurling League
19:30 Dungourney 1 - 20 vs 1 - 14 Ballymartle
Wednesday 25th May, 2016
Junior B Hurling League
19:30 Dromtarriffe 1 - 19 vs 1 - 9 Whites Cross
Tuesday 24th May, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
19:30 Nemo Rangers 0 - 12 vs 0 - 12 Clonakilty
Monday 23rd May, 2016
Junior A Football League Group 3
20:00 Tadhg Mac Carthaigh 5 - 14 vs 1 - 4 Garnish
Sunday 22nd May, 2016
Division 2 Football League
14:00 Nemo Rangers 1 - 12 vs 4 - 18 Beal Athan Ghaorthaidh
Division 4 Football League
10:30 Mayfield 1 - 17 vs 0 - 9 Glanmire
Division 2 Hurling League
11:00 Castlelyons 1 - 10 vs 3 - 19 Valley Rovers
Division 3 Hurling League
19:30 Aghabullogue 0 - 14 vs 1 - 16 Aghada
Saturday 21st May, 2016
Premier Intermediate Hurling Championship
19:00 Charleville 1 - 13 vs 2 - 17 Bandon
Intermediate Hurling Championship
16:15 Ballymartle 2 - 16 vs 2 - 17 Grenagh
19:00 Kildorrery 2 - 16 vs 3 - 10 Ballygarvan
20:00 Barryroe 0 - 10 vs 2 - 22 Dungourney
U21 A Football Championship
18:15 St Finbarrs 1 - 10 vs 0 - 6 Valley Rovers
19:00 Aghada 4 - 14 vs 0 - 11 Beara
19:00 Fermoy 0 - 4 vs 1 - 11 Ilen Rovers
U21 B Football Championship
19:00 Aghabullogue 2 - 18 vs 1 - 11 Fr O Neills
19:00 Kiskeam 1 - 7 vs 0 - 14 Clyda Rovers
Junior A Football League Group 3
19:00 Muintir Bhaire - vs - Lisgoold
Junior B Football League
19:30 Macroom 2 - 7 vs 0 - 10 Glenville
Division 3 Hurling League
19:30 Dripsey 2 - 10 vs 0 - 15 Kilbrittain
Junior A Hurling League Group 3
19:30 Passage West 0 - 10 vs 2 - 24 Cloughduv
Friday 20th May, 2016
U21 A Football Championship
20:00 Ballincollig 3 - 12 vs 1 - 7 Boherbue
Division 2 Hurling League
19:30 Kanturk 1 - 16 vs 0 - 17 Eire Og
Thursday 19th May, 2016
Division 3 Football League
19:45 St Vincents 0 - 8 vs 0 - 12 Castletownbere
Junior B Football League
19:45 Araglen 0 - 3 vs 1 - 20 Cill Na Martra
RedFM Senior Hurling League
19:00 Newcestown 3 - 19 vs 2 - 14 Erins Own
19:30 Douglas 0 - 22 vs 3 - 13 Sarsfields
19:30 St Finbarrs 1 - 21 vs 3 - 10 Na Piarsaigh
Division 1 Hurling League
19:30 Inniscarra 1 - 18 vs 0 - 19 Courcey Rovers
19:30 Mallow 2 - 15 vs 0 - 14 Blarney
Division 2 Hurling League
19:30 Carrigaline 1 - 11 vs 2 - 10 Watergrasshill
Wednesday 18th May, 2016
RedFM Senior Hurling League
19:30 Bishopstown 0 - 22 vs 1 - 11 Killeagh
Division 1 Hurling League
20:00 Cloyne 2 - 14 vs 2 - 15 Fermoy
Junior A Hurling League Group 1
19:30 Brian Dillons 2 - 23 vs 2 - 5 Banteer
Tuesday 17th May, 2016
Division 1 Hurling League
19:30 Tracton 0 - 11 vs 1 - 12 Kilworth
Monday 16th May, 2016
Division 4 Hurling League
19:30 Midleton 4 - 17 vs 1 - 8 Inniscarra
Sunday 15th May, 2016
Senior Hurling Championship
15:30 Killeagh 3 - 13 vs 1 - 14 Muskerry
U21 B Football Championship
15:00 St Nicks 0 - 15 vs 3 - 9 Ibane Gaels
Division 2 Football League
12:00 Bantry Blues 1 - 11 vs 1 - 18 Macroom
15:00 Cill Na Martra 0 - 12 vs 2 - 16 Beal Athan Ghaorthaidh
Division 3 Football League
12:00 Kanturk 1 - 12 vs 0 - 13 Ballinora
RedFM Senior Hurling League
11:30 Midleton 0 - 16 vs 0 - 13 St Finbarrs
15:00 Ballyhea 1 - 15 vs 0 - 15 Newcestown
17:00 Bride Rovers 2 - 18 vs 1 - 23 Erins Own
Division 4 Hurling League
15:00 Na Piarsaigh 1 - 13 vs 0 - 14 Glen Rovers
Junior A Hurling League Group 2
15:00 Mayfield 1 - 12 vs 0 - 11 Tullylease
Junior A Hurling League Group 3
14:30 Freemount 1 - 14 vs 2 - 14 Cobh
Saturday 14th May, 2016
Senior Hurling Championship
19:00 Avondhu 0 - 20 vs 1 - 15 Ballymartle
Premier Intermediate Football Championship
18:45 Castletownbere 0 - 8 vs 1 - 11 Naomh Aban
Intermediate Football Championship
19:00 Adrigole 1 - 8 vs 1 - 11 Ballydesmond
Junior B Football Championship
19:00 Cobh 1 - 12 vs 2 - 5 Grange
RedFM Senior Hurling League
18:00 Youghal 1 - 11 vs 0 - 11 Douglas
19:00 Na Piarsaigh 0 - 15 vs 2 - 9 Bishopstown
Division 3 Hurling League
19:00 Blackrock 1 - 10 vs 0 - 16 Grenagh
Junior A Hurling League Group 2
19:00 Blarney 0 - 15 vs 2 - 15 Shanballymore
Friday 13th May, 2016
Junior B Hurling Championship
19:30 Laochra Og 2 - 11 vs 1 - 20 Killavullen
Division 3 Football League
19:45 Glenville 1 - 14 vs 1 - 8 Mitchelstown
Division 4 Football League
19:30 Douglas 0 - 6 vs 1 - 8 Mayfield
Junior A Football League Group 3
20:00 Knocknagree 0 - 16 vs 0 - 5 Muintir Bhaire
RedFM Senior Hurling League
19:15 Blackrock 1 - 14 vs 1 - 15 Glen Rovers
Division 2 Hurling League
19:30 Carrigaline 3 - 19 vs 1 - 14 Kanturk
19:30 Valley Rovers 0 - 13 vs 0 - 13 Bandon
19:45 Castlelyons 1 - 15 vs 2 - 14 Fr O Neills
Division 3 Hurling League
19:30 Dripsey 1 - 8 vs 2 - 14 Ballygarvan
Thursday 12th May, 2016
Division 1 Hurling League
19:45 Meelin 1 - 8 vs 1 - 16 Blarney
Division 3 Hurling League
19:30 Kilbrittain 0 - 17 vs 3 - 9 Aghada
Wednesday 11th May, 2016
Division 1 Hurling League
19:30 Kilworth 2 - 11 vs 1 - 13 Cloyne
Division 2 Hurling League
20:00 Eire Og 1 - 15 vs 1 - 15 Milford
Junior B Hurling League
19:30 Ballygarvan 3 - 10 vs 3 - 21 Dromtarriffe
Tuesday 10th May, 2016
RedFM Senior Hurling League
19:15 Douglas 1 - 9 vs 1 - 19 Newcestown
Division 4 Hurling League
19:30 Carrigaline 2 - 12 vs 2 - 9 Inniscarra
Junior A Hurling League Group 3
19:30 Lisgoold 1 - 13 vs 1 - 13 Ballyhooly
Monday 9th May, 2016
Junior A Hurling League Group 2
19:45 Millstreet 2 - 10 vs 3 - 20 Blarney
Sunday 8th May, 2016
Senior Football Championship
18:45 Avondhu 0 - 11 vs 2 - 6 Valley Rovers
Premier Intermediate Football Championship
16:00 Na Piarsaigh 2 - 13 vs 0 - 12 Kiskeam
Intermediate Football Championship
15:00 Douglas 1 - 6 vs 2 - 12 Mitchelstown
Division 2 Football League
12:00 Carrigaline 0 - 7 vs 0 - 12 Macroom
RedFM Senior Hurling League
12:00 Bishopstown 0 - 14 vs 2 - 15 Bride Rovers
14:00 Killeagh 2 - 10 vs 0 - 13 Youghal
Division 1 Hurling League
12:00 Blarney 1 - 20 vs 1 - 12 Tracton
12:00 Charleville 1 - 24 vs 2 - 22 Inniscarra
Division 2 Hurling League
14:00 Fr O Neills 1 - 22 vs 0 - 13 Kildorrery
Division 3 Hurling League
14:00 Grenagh 3 - 12 vs 2 - 12 Barryroe
Junior B Hurling League
14:00 Blarney 2 - 11 vs 1 - 8 Laochra Og
Saturday 7th May, 2016
Senior Football Championship
19:00 Aghada 0 - 8 vs 2 - 13 Muskerry
19:00 Ballincollig 0 - 13 vs 3 - 8 Bishopstown
19:00 Clonakilty 0 - 13 vs 0 - 14 Castlehaven
19:00 Dohenys 1 - 6 vs 0 - 14 Douglas
19:00 St Finbarrs 1 - 17 vs 1 - 7 Beara
Intermediate Football Championship
18:45 Glanmire 1 - 13 vs 0 - 12 Kinsale
Junior B Football Championship
19:00 Lismire 4 - 6 vs 1 - 6 Randal Og
19:00 Lough Rovers 1 - 3 vs 0 - 10 Rathpeacon
RedFM Senior Hurling League
18:30 Newtownshandrum 2 - 17 vs 0 - 13 Glen Rovers
19:30 Midleton 0 - 16 vs 3 - 6 Carrigtwohill
Division 2 Hurling League
15:30 Milford 1 - 21 vs 1 - 13 Carrigaline
19:00 Bandon 2 - 13 vs 0 - 13 Watergrasshill
Division 3 Hurling League
18:00 Argideen Rangers 2 - 6 vs 1 - 12 Castlemartyr
Junior A Hurling League Group 2
19:15 Mayfield 2 - 14 vs 1 - 7 Shanballymore
Junior A Hurling League Group 3
19:30 St Oliver Plunketts 1 - 5 vs 0 - 17 Ballyhooly
Friday 6th May, 2016
Premier Intermediate Football Championship
19:15 Mallow 1 - 13 vs 0 - 10 Bantry Blues
Intermediate Football Championship
20:00 Aghabullogue 1 - 12 vs 3 - 11 Millstreet
Division 3 Hurling League
19:30 Ballygarvan 1 - 18 vs 0 - 5 Kilbrittain
Thursday 5th May, 2016
RedFM Senior Hurling League
19:15 Erins Own 2 - 14 vs 3 - 9 Blackrock
Division 1 Hurling League
20:00 Fermoy 2 - 14 vs 3 - 11 Inniscarra
Wednesday 4th May, 2016
Premier Intermediate Football Championship
20:00 Eire Og 0 - 16 vs 1 - 6 Nemo Rangers
Junior B Football League
19:30 Inniscarra 0 - 12 vs 4 - 9 Macroom
Tuesday 3rd May, 2016
Senior Football Championship
20:00 Nemo Rangers 3 - 14 vs 1 - 10 Duhallow
RedFM Senior Hurling League
19:30 Youghal 0 - 11 vs 1 - 15 Sarsfields
Division 4 Hurling League
19:30 Ballymartle 2 - 15 vs 1 - 17 Carrigaline
Junior A Hurling League Group 1
19:30 St Catherines 3 - 27 vs 0 - 8 Churchtown
Monday 2nd May, 2016
Senior Football Championship
15:00 O Donovan Rossa 1 - 14 vs 2 - 13 Carbery
15:30 Newcestown 0 - 12 vs 1 - 11 CIT
RedFM Senior Hurling League
19:00 Carrigtwohill 1 - 11 vs 2 - 15 Erins Own
Junior B Hurling League
15:30 Araglen 5 - 15 vs 3 - 8 Ballygarvan
Sunday 1st May, 2016
Junior B Hurling Championship
11:30 Ballinacurra 0 - 16 vs 1 - 9 Whites Cross
Senior Football Championship
15:30 Carbery Rangers 1 - 17 vs 2 - 13 Clyda Rovers
18:30 Ilen Rovers 0 - 6 vs 4 - 16 Avondhu
Premier Intermediate Football Championship
15:00 Ballinora 2 - 11 vs 0 - 7 Grenagh
15:30 Beal Athan Ghaorthaidh 3 - 15 vs 1 - 9 Newmarket
15:45 St Michaels 1 - 8 vs 0 - 5 St Vincents
Intermediate Football Championship
14:00 St Finbarrs 3 - 5 vs 0 - 8 Mayfield
14:30 Rockchapel 0 - 13 vs 1 - 7 Youghal
16:00 Carrigaline 2 - 6 vs 1 - 15 Kanturk
Junior C Football Championship
15:00 Goleen 1 - 8 vs 1 - 3 Abbey Rovers
Division 4 Hurling League
18:45 Dungourney 2 - 20 vs 0 - 15 Glen Rovers
Saturday 30th April, 2016
RedFM Senior Hurling League
16:00 Bride Rovers 1 - 17 vs 2 - 13 Sarsfields
18:30 Newtownshandrum 2 - 18 vs 1 - 13 Ballyhea
19:30 Ballymartle 0 - 15 vs 1 - 21 Midleton
Division 2 Hurling League
19:30 Milford 1 - 11 vs 2 - 15 Fr O Neills
Junior A Hurling League Group 2
16:00 Killeagh - vs - St James
Friday 29th April, 2016
Junior A Football League Group 2
19:30 Passage West 2 - 7 vs 9 - 10 Gabriel Rangers
Junior A Football League Group 3
19:30 Muintir Bhaire 2 - 11 vs 1 - 16 Garnish
Division 2 Hurling League
19:15 Kildorrery 1 - 17 vs 0 - 18 Castlelyons
Thursday 28th April, 2016
Division 3 Football League
19:00 Aghabullogue 1 - 11 vs 0 - 13 Castletownbere
Wednesday 27th April, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
19:15 Douglas 0 - 7 vs 1 - 7 Valley Rovers
Division 2 Football League
19:30 Eire Og 0 - 14 vs 1 - 9 Bantry Blues
Junior A Football League Group 2
19:00 Dromtarriffe 3 - 8 vs 1 - 7 Lyre
RedFM Senior Hurling League
19:15 Erins Own 2 - 17 vs 3 - 14 Bishopstown
Division 4 Hurling League
19:30 Midleton 2 - 16 vs 2 - 9 Ballinhassig
Tuesday 26th April, 2016
Division 4 Football League
20:00 Carrigaline 3 - 8 vs 1 - 14 Adrigole
RedFM Senior Hurling League
19:15 St Finbarrs 0 - 13 vs 1 - 10 Blackrock
Division 1 Hurling League
19:30 Mallow 4 - 14 vs 0 - 15 Charleville
Junior A Hurling League Group 1
19:30 Churchtown 4 - 8 vs 0 - 4 Castlemagner
Sunday 24th April, 2016
Junior B Hurling Championship
15:00 Araglen 1 - 10 vs 4 - 22 St Marys
Intermediate Football Championship
15:00 Glenville 1 - 9 vs 1 - 14 Glanworth
16:00 Kildorrery 2 - 15 vs 0 - 11 Clonakilty
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
12:00 St Finbarrs 0 - 19 vs 0 - 14 Naomh Aban
13:00 Castlehaven 0 - 10 vs 1 - 6 Ilen Rovers
Division 2 Football League
14:30 Aghada 2 - 7 vs 0 - 14 Nemo Rangers
Division 3 Football League
12:30 Ballinora 1 - 13 vs 1 - 6 Kinsale
14:00 St Vincents 2 - 13 vs 2 - 8 Aghabullogue
16:30 St Michaels 2 - 15 vs 0 - 8 Rockchapel
Division 4 Football League
12:00 Glanmire 1 - 16 vs 1 - 9 Grenagh
13:00 Millstreet 4 - 14 vs 0 - 17 Youghal
RedFM Senior Hurling League
14:00 Carrigtwohill 0 - 20 vs 2 - 12 Ballyhea
15:30 Sarsfields 1 - 12 vs 2 - 14 Newtownshandrum
Junior A Hurling League Group 3
16:30 Cobh 4 - 10 vs 1 - 17 Passage West
Tom Creedon Cup
13:30 Newmarket 1 - 11 vs 0 - 13 Mallow
Saturday 23rd April, 2016
Junior B Hurling Championship
18:45 Lough Rovers 0 - 4 vs 1 - 20 Randal Og
Senior Football Championship
18:45 Carrigaline 0 - 13 vs 0 - 5 St Nicks
Premier Intermediate Football Championship
18:30 Macroom 0 - 8 vs 1 - 7 Fermoy
Intermediate Football Championship
18:30 Cill Na Martra 0 - 13 vs 1 - 7 Bandon
Junior C Football Championship
18:30 Ballinure 4 - 2 vs 0 - 18 Glenlara
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
18:00 Carbery Rangers 1 - 15 vs 0 - 12 Newcestown
Division 4 Football League
16:00 Adrigole - vs - Douglas
16:30 Mayfield 2 - 7 vs 2 - 11 Na Piarsaigh
Junior A Football League Group 2
19:00 Glanmire 1 - 10 vs 3 - 18 Urhan
Friday 22nd April, 2016
Junior C Football Championship
19:00 Ballyphehane 0 - 9 vs 0 - 2 Rochestown
19:00 Bere Island 0 - 2 vs 4 - 10 St Johns
Division 2 Football League
20:00 Mallow 1 - 14 vs 1 - 9 Eire Og
Division 3 Hurling League
19:15 Kilbrittain 1 - 16 vs 1 - 11 Argideen Rangers
Division 4 Hurling League
19:30 Na Piarsaigh 0 - 7 vs 6 - 21 Dungourney
Thursday 21st April, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
19:00 Douglas 2 - 10 vs 0 - 19 Clyda Rovers
19:00 Valley Rovers 0 - 15 vs 1 - 6 Bishopstown
Junior B Football League
19:30 Glenville 0 - 7 vs 0 - 10 Grange
Junior B Hurling League
19:00 Whites Cross 2 - 13 vs 1 - 13 Blarney
Wednesday 20th April, 2016
Division 4 Football League
19:15 Douglas 0 - 9 vs 4 - 12 Glanmire
Junior A Hurling League Group 2
19:15 Blarney 2 - 17 vs 4 - 11 Killeagh
Tuesday 19th April, 2016
Senior Football Championship
19:00 U.C.C 1 - 17 vs 3 - 10 Seandun
Division 3 Football League
20:30 Castletownbere 1 - 5 vs 1 - 13 St Michaels
Sunday 17th April, 2016
Junior B Hurling Championship
17:00 Dromtarriffe 1 - 18 vs 0 - 5 Bantry Blues
Junior B Football Championship
14:00 Lismire 0 - 7 vs 1 - 17 Argideen Rangers
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
12:00 Newcestown 0 - 14 vs 0 - 13 O Donovan Rossa
13:00 Clyda Rovers 0 - 10 vs 1 - 10 Ilen Rovers
14:30 St Finbarrs 3 - 9 vs 0 - 2 Douglas
15:00 Naomh Aban 1 - 11 vs 2 - 12 Castlehaven
Division 2 Football League
12:00 Beal Athan Ghaorthaidh 2 - 17 vs 1 - 8 Aghada
13:00 Newmarket 1 - 8 vs 0 - 8 Dohenys
Division 3 Football League
15:00 St Nicks 0 - 8 vs 1 - 11 Ballinora
16:00 Rockchapel 2 - 13 vs 0 - 9 Mitchelstown
Division 4 Football League
13:00 Bandon - vs - Grenagh
13:30 Mayfield 0 - 22 vs 1 - 7 Millstreet
Junior A Football League Group 1
12:00 Liscarroll 1 - 9 vs 3 - 11 Ballinacurra
14:30 Cullen 0 - 15 vs 0 - 5 Whites Cross
RedFM Senior Hurling League
12:00 Ballyhea 2 - 21 vs 1 - 16 Youghal
15:30 Ballymartle 1 - 15 vs 1 - 12 Na Piarsaigh
Division 1 Hurling League
12:30 Charleville 5 - 16 vs 0 - 8 Tracton
19:00 Blarney 1 - 16 vs 1 - 14 Kilworth
Division 2 Hurling League
13:30 Ballincollig 0 - 10 vs 4 - 22 Valley Rovers
Division 3 Hurling League
16:00 Aghabullogue 0 - 14 vs 2 - 16 Kilbrittain
Division 4 Hurling League
11:00 Ballinhassig 3 - 7 vs 1 - 16 Dungourney
12:00 St Finbarrs 2 - 14 vs 2 - 13 Midleton
Saturday 16th April, 2016
Junior B Hurling Championship
17:00 Whitechurch 4 - 12 vs 1 - 8 Rathpeacon
Junior B Football Championship
18:30 Deel Rovers 1 - 4 vs 2 - 10 Shanballymore
Junior C Football Championship
17:00 Gleann na Laoi 1 - 13 vs 0 - 9 Crosshaven
Division 2 Football League
18:00 Bantry Blues 1 - 10 vs 0 - 11 Fermoy
Division 3 Football League
17:00 Castletownbere 0 - 11 vs 2 - 6 Glanworth
Division 4 Football League
18:45 St Finbarrs 1 - 11 vs 2 - 6 Carrigaline
RedFM Senior Hurling League
19:00 Blackrock 4 - 11 vs 0 - 14 Midleton
Division 1 Hurling League
18:00 Inniscarra 1 - 14 vs 0 - 7 Cloyne
Division 4 Hurling League
18:30 Douglas 1 - 12 vs 0 - 17 Na Piarsaigh
Friday 15th April, 2016
Junior B Football Championship
19:15 Araglen 4 - 10 vs 0 - 1 Lough Rovers
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
19:00 Bishopstown 0 - 8 vs 1 - 20 Nemo Rangers
Division 2 Football League
19:30 Cill Na Martra 0 - 16 vs 2 - 14 Kiskeam
Division 3 Football League
20:00 Kildorrery 2 - 5 vs 2 - 9 Kanturk
Division 4 Hurling League
19:00 Inniscarra 0 - 9 vs 3 - 14 St Finbarrs
Junior A Hurling League Group 1
19:00 Ballinora 0 - 10 vs 3 - 12 Brian Dillons
Thursday 14th April, 2016
Division 4 Football League
20:00 Clonakilty 1 - 12 vs 0 - 10 Glanmire
Junior A Football League Group 1
19:00 Canovee 1 - 18 vs 0 - 7 Whites Cross
Junior A Football League Group 3
19:30 Kilmurry 1 - 16 vs 3 - 12 Knocknagree
RedFM Senior Hurling League
19:00 Douglas 1 - 11 vs 2 - 18 Erins Own
Wednesday 13th April, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
19:45 Clonakilty 1 - 8 vs 1 - 11 Carbery Rangers
Division 3 Football League
20:00 Glanworth 1 - 14 vs 0 - 8 St Vincents
Division 4 Football League
19:00 St Finbarrs 1 - 9 vs 1 - 9 Na Piarsaigh
19:15 Douglas 2 - 13 vs 0 - 8 Carrigaline
Tuesday 12th April, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
19:00 Nemo Rangers 0 - 12 vs 0 - 13 Ballincollig
Division 4 Football League
20:00 Bandon 2 - 14 vs 0 - 6 Adrigole
Division 1 Hurling League
19:00 Courcey Rovers 2 - 11 vs 1 - 18 Mallow
Monday 11th April, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
19:00 Newcestown 2 - 10 vs 4 - 7 Bishopstown
Sunday 10th April, 2016
Division 2 Football League
12:00 Dohenys 1 - 4 vs 1 - 7 Cill Na Martra
Division 1 Hurling League
12:00 Tracton 0 - 9 vs 1 - 8 Ballinhassig
Saturday 9th April, 2016
Junior B Football Championship
18:30 Grange 1 - 11 vs 3 - 7 Ballyhooly
18:30 Whitechurch 1 - 7 vs 0 - 5 Randal Og
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
18:30 Valley Rovers 2 - 11 vs 0 - 14 Ballincollig
Division 3 Football League
16:30 Kanturk 2 - 14 vs 2 - 11 St Michaels
RedFM Senior Hurling League
18:00 Newtownshandrum 0 - 11 vs 0 - 7 Bishopstown
Friday 8th April, 2016
Division 4 Football League
20:00 Carrigaline 2 - 10 vs 1 - 11 Grenagh
RedFM Senior Hurling League
20:00 Killeagh 1 - 11 vs 0 - 15 Newcestown
Junior A Hurling League Group 2
19:00 Blarney 1 - 16 vs 1 - 13 Donoughmore
Thursday 7th April, 2016
RedFM Senior Hurling League
19:00 Midleton 1 - 17 vs 0 - 9 Bride Rovers
19:30 Sarsfields 1 - 15 vs 1 - 15 Na Piarsaigh
Wednesday 6th April, 2016
Division 3 Football League
20:15 Kildorrery 2 - 8 vs 0 - 3 Ballinora
Division 2 Hurling League
20:00 Ballincollig 0 - 12 vs 3 - 6 Fr O Neills
Tuesday 5th April, 2016
RedFM Senior Hurling League
19:00 Killeagh 0 - 9 vs 1 - 20 Douglas
Division 1 Hurling League
19:00 Kilworth 0 - 13 vs 1 - 12 Ballinhassig
Division 4 Hurling League
19:00 St Finbarrs 1 - 15 vs 2 - 12 Ballymartle
Monday 4th April, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
19:15 Clonakilty 2 - 11 vs 0 - 9 Ilen Rovers
Division 2 Hurling League
18:45 Milford 1 - 15 vs 3 - 16 Kanturk
Division 4 Hurling League
18:30 Midleton 1 - 15 vs 1 - 10 Na Piarsaigh
Sunday 3rd April, 2016
Junior A Football League Group 1
12:00 Ballinacurra 0 - 7 vs 5 - 17 Canovee
Junior A Football League Group 3
13:00 Garnish 0 - 12 vs 2 - 14 Iveleary
RedFM Senior Hurling League
12:00 Douglas 2 - 16 vs 3 - 20 Newtownshandrum
17:30 Sarsfields 1 - 13 vs 1 - 17 Glen Rovers
Division 1 Hurling League
12:00 Tracton 1 - 15 vs 3 - 15 Courcey Rovers
14:00 Fermoy 1 - 18 vs 0 - 13 Blarney
18:30 Meelin 3 - 20 vs 1 - 11 Charleville
Division 2 Hurling League
12:00 Watergrasshill 3 - 15 vs 0 - 8 Eire Og
15:00 Valley Rovers 1 - 15 vs 2 - 13 Carrigaline
Division 3 Hurling League
15:00 Blackrock 2 - 10 vs 0 - 13 Dripsey
16:30 Ballygarvan 1 - 14 vs 4 - 12 Grenagh
Saturday 2nd April, 2016
Junior B Football Championship
16:30 Rathpeacon 0 - 8 vs 2 - 11 Kilbrittain
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
18:00 O Donovan Rossa 4 - 18 vs 2 - 5 Naomh Aban
Junior A Football League Group 1
19:00 Liscarroll 0 - 2 vs 3 - 11 Clann na nGael
RedFM Senior Hurling League
12:00 St Finbarrs 0 - 15 vs 0 - 15 Bishopstown
17:00 Blackrock 3 - 19 vs 3 - 13 Bride Rovers
17:30 Na Piarsaigh 3 - 13 vs 1 - 21 Ballyhea
Division 4 Hurling League
16:00 Inniscarra 1 - 8 vs 1 - 11 Douglas
Friday 1st April, 2016
Division 1 Hurling League
20:00 Mallow 5 - 9 vs 1 - 9 Inniscarra
Thursday 31st March, 2016
RedFM Senior Hurling League
18:45 Erins Own 1 - 17 vs 2 - 11 Killeagh
Division 1 Hurling League
18:45 Blarney 0 - 18 vs 1 - 13 Cloyne
Division 2 Hurling League
19:30 Eire Og 1 - 11 vs 0 - 16 Valley Rovers
19:30 Kildorrery 1 - 10 vs 1 - 11 Ballincollig
Division 4 Hurling League
19:30 Carrigaline 1 - 15 vs 0 - 15 Ballinhassig
Wednesday 30th March, 2016
RedFM Senior Hurling League
19:30 St Finbarrs 0 - 18 vs 0 - 12 Youghal
Tuesday 29th March, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
19:00 O Donovan Rossa 1 - 6 vs 1 - 9 Clonakilty
20:00 Ballincollig 0 - 10 vs 1 - 7 Douglas
Division 2 Football League
20:00 Bantry Blues 0 - 12 vs 2 - 3 Carrigaline
Division 3 Football League
19:00 Glenville 1 - 13 vs 0 - 3 Kinsale
Division 4 Football League
20:00 Glanmire 0 - 11 vs 0 - 5 Adrigole
Junior A Football League Group 1
20:30 Canovee 0 - 9 vs 0 - 5 Ilen Rovers
Junior A Hurling League Group 2
18:45 Millstreet 2 - 9 vs 4 - 16 Shanballymore
Tom Creedon Cup
20:00 Nemo Rangers 1 - 7 vs 2 - 6 Newmarket
Monday 28th March, 2016
Division 3 Football League
12:00 Ballinora 1 - 11 vs 0 - 8 St Vincents
RedFM Senior Hurling League
12:00 Carrigtwohill 0 - 13 vs 1 - 15 Na Piarsaigh
Division 2 Hurling League
18:45 Bandon 1 - 14 vs 1 - 18 Castlelyons
Sunday 27th March, 2016
Junior A Football League Group 1
12:15 Clann na nGael 0 - 3 vs 0 - 11 Cullen
RedFM Senior Hurling League
12:30 Bride Rovers 1 - 13 vs 0 - 8 Glen Rovers
13:30 Erins Own 5 - 15 vs 1 - 10 Ballyhea
14:00 Newtownshandrum 3 - 13 vs 3 - 8 Blackrock
Division 1 Hurling League
12:00 Inniscarra 0 - 17 vs 1 - 8 Tracton
12:30 Charleville 0 - 16 vs 0 - 9 Kilworth
14:00 Ballinhassig 1 - 11 vs 1 - 6 Fermoy
Division 2 Hurling League
12:00 Kanturk 1 - 13 vs 2 - 13 Watergrasshill
Division 3 Hurling League
12:00 Aghada 1 - 11 vs 1 - 11 Ballygarvan
12:00 Barryroe 2 - 11 vs 1 - 7 Kilbrittain
13:30 Argideen Rangers 0 - 12 vs 1 - 14 Dripsey
14:00 Grenagh 0 - 10 vs 0 - 13 Castlemartyr
16:30 Aghabullogue 0 - 14 vs 1 - 8 Blackrock
Division 4 Hurling League
15:00 Douglas 0 - 11 vs 2 - 17 Midleton
Junior A Hurling League Group 1
00:00 St Catherines - vs - Castlemagner
12:00 Courcey Rovers 0 - 13 vs 1 - 12 Kilbree
Junior A Hurling League Group 3
15:00 St Colums 1 - 10 vs 0 - 6 St Oliver Plunketts
Saturday 26th March, 2016
Division 2 Football League
18:00 Macroom 1 - 8 vs 1 - 6 Cill Na Martra
Junior A Football League Group 3
17:30 Tadhg Mac Carthaigh 0 - 18 vs 2 - 4 Muintir Bhaire
18:00 Tadhg Mac Carthaigh - vs - Lisgoold
RedFM Senior Hurling League
17:00 Bishopstown 0 - 12 vs 1 - 9 Youghal
Division 1 Hurling League
17:00 Courcey Rovers 0 - 16 vs 1 - 14 Meelin
Division 2 Hurling League
17:00 Carrigaline 1 - 12 vs 1 - 11 Kildorrery
Division 4 Hurling League
18:00 Ballymartle 2 - 16 vs 2 - 11 Inniscarra
Junior A Hurling League Group 1
17:00 Ballinora 2 - 8 vs 3 - 9 Banteer
Junior A Hurling League Group 2
14:00 St James 0 - 4 vs 1 - 6 Tullylease
Junior A Hurling League Group 3
17:30 Cloughduv 5 - 3 vs 1 - 11 Cobh
Thursday 24th March, 2016
RedFM Senior Hurling League
20:00 Sarsfields 2 - 16 vs 1 - 17 Ballymartle
Division 4 Hurling League
19:00 Ballinhassig 2 - 16 vs 1 - 15 St Finbarrs
19:30 Glen Rovers 0 - 19 vs 0 - 15 Carrigaline
Wednesday 23rd March, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
20:00 Ballincollig 1 - 12 vs 1 - 9 Clyda Rovers
Tuesday 22nd March, 2016
Division 2 Football League
20:00 Eire Og 0 - 10 vs 1 - 6 Carrigaline
RedFM Senior Hurling League
19:15 Douglas 1 - 12 vs 2 - 12 St Finbarrs
Junior A Hurling League Group 1
20:00 Brian Dillons 4 - 16 vs 0 - 7 Churchtown
Monday 21st March, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
20:30 Carbery Rangers 2 - 11 vs 2 - 6 Bishopstown
Sunday 20th March, 2016
12:00 Clyda Rovers 0 - 7 vs 2 - 14 O Donovan Rossa
Division 2 Football League
12:00 Dohenys 1 - 9 vs 2 - 9 Nemo Rangers
14:30 Fermoy 0 - 10 vs 1 - 17 Mallow
14:30 Kiskeam 0 - 13 vs 1 - 12 Newmarket
Division 3 Football League
13:00 Mitchelstown 0 - 10 vs 2 - 13 Glanworth
14:00 St Vincents 2 - 15 vs 2 - 9 Rockchapel
14:30 St Michaels 1 - 18 vs 0 - 7 Kinsale
Division 4 Football League
12:00 Mayfield 0 - 16 vs 3 - 5 Youghal
12:00 Na Piarsaigh 5 - 7 vs 2 - 11 Bandon
13:00 Ballydesmond 2 - 11 vs 0 - 13 St Finbarrs
Junior A Football League Group 2
14:00 Donoughmore 2 - 7 vs 3 - 18 Dromtarriffe
RedFM Senior Hurling League
12:00 Newtownshandrum 4 - 12 vs 0 - 18 Erins Own
Junior A Hurling League Group 3
13:30 Freemount 3 - 11 vs 3 - 14 Lisgoold
Saturday 19th March, 2016
Division 3 Football League
16:30 Castletownbere 0 - 10 vs 1 - 11 Kanturk
Division 4 Football League
16:45 Grenagh - vs - Clonakilty
RedFM Senior Hurling League
16:30 Midleton 2 - 16 vs 0 - 11 Sarsfields
Friday 18th March, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
20:00 Castlehaven 3 - 10 vs 2 - 7 Newcestown
Thursday 17th March, 2016
Division 2 Football League
11:30 Aghada 2 - 6 vs 3 - 7 Macroom
Division 3 Football League
12:00 Kanturk 1 - 13 vs 1 - 9 Glenville
Division 4 Football League
11:30 Grenagh 0 - 11 vs 0 - 13 Mayfield
RedFM Senior Hurling League
11:00 Ballyhea 0 - 16 vs 1 - 5 Killeagh
11:00 Blackrock 1 - 20 vs 1 - 12 Carrigtwohill
12:00 Youghal 1 - 9 vs 1 - 16 Midleton
Division 4 Hurling League
11:30 Glen Rovers 2 - 11 vs 1 - 13 Inniscarra
Wednesday 16th March, 2016
Division 2 Football League
20:00 Kiskeam 5 - 18 vs 0 - 10 Dohenys
Division 4 Football League
20:00 Adrigole 2 - 12 vs 2 - 12 St Finbarrs
Division 4 Hurling League
20:00 Ballinhassig 1 - 10 vs 2 - 12 Ballymartle
Tuesday 15th March, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
19:45 Nemo Rangers 0 - 15 vs 0 - 14 Valley Rovers
Junior A Football League Group 1
20:00 Ilen Rovers 3 - 14 vs 3 - 7 Liscarroll
Monday 14th March, 2016
Division 3 Football League
20:00 Glanworth 0 - 16 vs 0 - 9 Glenville
Junior A Football League Group 3
19:30 Lisgoold 0 - 3 vs 3 - 15 Kilmurry
RedFM Senior Hurling League
20:00 Killeagh 1 - 12 vs 0 - 13 Na Piarsaigh
Sunday 13th March, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
11:30 Valley Rovers 0 - 9 vs 3 - 16 Carbery Rangers
12:00 Bishopstown 1 - 8 vs 1 - 16 O Donovan Rossa
13:00 Naomh Aban - vs - Clyda Rovers
14:00 Clonakilty 2 - 10 vs 0 - 12 Castlehaven
14:30 Ilen Rovers 0 - 10 vs 0 - 6 Douglas
14:30 Newcestown 1 - 12 vs 0 - 13 St Finbarrs
Division 2 Football League
13:00 Aghada 1 - 11 vs 0 - 6 Dohenys
14:30 Carrigaline 2 - 7 vs 2 - 9 Fermoy
14:30 Cill Na Martra 2 - 9 vs 2 - 14 Eire Og
14:30 Mallow 2 - 15 vs 1 - 7 Bantry Blues
14:30 Nemo Rangers 2 - 12 vs 2 - 11 Kiskeam
14:30 Newmarket 0 - 9 vs 1 - 10 Macroom
Division 3 Football League
11:30 Kinsale 4 - 4 vs 0 - 10 Castletownbere
14:00 Ballinora 0 - 8 vs 3 - 14 St Michaels
14:00 Kanturk 0 - 10 vs 0 - 5 St Vincents
14:30 Aghabullogue 2 - 14 vs 0 - 9 St Nicks
Division 4 Football League
14:00 Ballydesmond 0 - 11 vs 0 - 12 Mayfield
RedFM Senior Hurling League
12:00 Newtownshandrum 1 - 16 vs 1 - 16 Ballymartle
14:30 Erins Own 1 - 13 vs 2 - 14 Midleton
Division 1 Hurling League
12:00 Kilworth 1 - 15 vs 1 - 16 Courcey Rovers
12:00 Meelin 4 - 10 vs 0 - 11 Inniscarra
Division 3 Hurling League
15:00 Argideen Rangers 1 - 17 vs 1 - 15 Ballygarvan
Saturday 12th March, 2016
Division 4 Football League
13:00 Grenagh 1 - 18 vs 0 - 12 Douglas
19:30 Millstreet 0 - 11 vs 2 - 10 Bandon
Division 4 Hurling League
16:30 Dungourney 0 - 15 vs 1 - 13 Midleton
Friday 11th March, 2016
Division 4 Football League
19:30 Na Piarsaigh 2 - 13 vs 1 - 3 Youghal
20:00 Glanmire 1 - 11 vs 3 - 6 Carrigaline
Division 2 Hurling League
20:00 Castlelyons 1 - 21 vs 0 - 12 Milford
Wednesday 9th March, 2016
Junior A Hurling League Group 2
20:00 Killeagh 3 - 10 vs 1 - 8 Mayfield
Tom Creedon Cup
19:45 Millstreet 0 - 8 vs 3 - 21 Nemo Rangers
Tuesday 8th March, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
19:30 Bishopstown 1 - 9 vs 1 - 9 St Finbarrs
RedFM Senior Hurling League
19:30 Sarsfields 1 - 10 vs 2 - 12 Erins Own
Monday 7th March, 2016
Division 3 Hurling League
20:30 Dripsey 1 - 12 vs 1 - 13 Barryroe
Division 4 Hurling League
19:45 Carrigaline 2 - 9 vs 0 - 22 Na Piarsaigh
Sunday 6th March, 2016
Division 2 Football League
11:00 Bantry Blues 0 - 9 vs 2 - 8 Newmarket
14:00 Macroom 0 - 8 vs 1 - 8 Beal Athan Ghaorthaidh
RedFM Senior Hurling League
12:30 Newcestown 1 - 8 vs 1 - 15 Bride Rovers
13:00 Midleton 1 - 13 vs 1 - 13 Douglas
14:00 Na Piarsaigh 1 - 14 vs 0 - 13 Newtownshandrum
15:30 Blackrock 3 - 17 vs 1 - 11 Killeagh
15:30 Youghal 1 - 7 vs 0 - 9 Carrigtwohill
Division 1 Hurling League
14:30 Fermoy 0 - 11 vs 1 - 12 Charleville
14:30 Tracton 1 - 13 vs 1 - 16 Mallow
15:00 Cloyne 1 - 8 vs 0 - 16 Ballinhassig
Division 2 Hurling League
14:00 Kildorrery 0 - 6 vs 0 - 13 Eire Og
14:30 Castlelyons 3 - 11 vs 1 - 6 Ballincollig
15:00 Valley Rovers 1 - 13 vs 2 - 6 Kanturk
Division 3 Hurling League
11:30 Blackrock 3 - 11 vs 1 - 13 Argideen Rangers
14:00 Aghada 1 - 16 vs 2 - 6 Grenagh
14:00 Kilbrittain 2 - 9 vs 0 - 13 Castlemartyr
16:00 Ballygarvan 3 - 10 vs 0 - 9 Aghabullogue
Division 4 Hurling League
11:00 St Finbarrs 1 - 11 vs 1 - 23 Glen Rovers
11:30 Inniscarra 1 - 9 vs 0 - 8 Ballinhassig
17:00 Ballymartle 2 - 9 vs 2 - 11 Douglas
Saturday 5th March, 2016
RedFM Senior Hurling League
15:30 St Finbarrs 0 - 9 vs 1 - 10 Sarsfields
16:00 Ballymartle 1 - 12 vs 2 - 10 Ballyhea
16:30 Glen Rovers 1 - 15 vs 1 - 10 Bishopstown
Division 2 Hurling League
17:00 Watergrasshill 0 - 15 vs 0 - 8 Milford
Friday 4th March, 2016
Division 2 Football League
20:00 Cill Na Martra 0 - 9 vs 1 - 5 Bantry Blues
Division 4 Football League
20:00 Mayfield 0 - 12 vs 1 - 14 Bandon
Thursday 3rd March, 2016
Division 2 Hurling League
20:00 Fr O Neills 2 - 13 vs 2 - 13 Carrigaline
Monday 29th February, 2016
Division 3 Hurling League
20:30 Grenagh 0 - 9 vs 1 - 16 Kilbrittain
Sunday 28th February, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
11:30 O Donovan Rossa 1 - 6 vs 0 - 13 Carbery Rangers
Division 4 Football League
13:30 Adrigole 0 - 7 vs 1 - 10 Mayfield
RedFM Senior Hurling League
12:00 Bride Rovers 2 - 12 vs 0 - 13 Ballymartle
12:00 Carrigtwohill 1 - 9 vs 0 - 15 Glen Rovers
14:30 Sarsfields 2 - 13 vs 3 - 19 Blackrock
Division 1 Hurling League
12:00 Ballinhassig 1 - 16 vs 1 - 8 Blarney
12:00 Inniscarra 1 - 11 vs 3 - 11 Kilworth
13:30 Courcey Rovers 1 - 13 vs 0 - 14 Fermoy
13:30 Mallow 4 - 12 vs 2 - 18 Meelin
15:00 Charleville 1 - 13 vs 0 - 15 Cloyne
Division 2 Hurling League
12:00 Carrigaline 3 - 14 vs 0 - 15 Castlelyons
12:00 Eire Og 0 - 18 vs 3 - 16 Fr O Neills
14:00 Ballincollig 0 - 11 vs 2 - 12 Bandon
14:00 Kanturk 1 - 18 vs 0 - 9 Kildorrery
14:00 Milford 0 - 8 vs 0 - 18 Valley Rovers
Division 3 Hurling League
13:00 Castlemartyr 3 - 19 vs 0 - 10 Dripsey
Division 4 Hurling League
11:00 Na Piarsaigh 2 - 8 vs 1 - 13 St Finbarrs
11:30 Douglas 2 - 6 vs 2 - 14 Dungourney
Saturday 27th February, 2016
RedFM Senior Hurling League
14:30 Ballyhea 0 - 8 vs 0 - 14 St Finbarrs
15:00 Bishopstown 0 - 16 vs 0 - 9 Newcestown
19:30 Newtownshandrum 0 - 9 vs 5 - 20 Midleton
Division 3 Hurling League
16:00 Barryroe 1 - 11 vs 4 - 19 Blackrock
Friday 26th February, 2016
Rochestown Park Hotel Div. 1 Football League
20:00 Castlehaven 0 - 13 vs 0 - 5 Bishopstown
20:30 Clonakilty 2 - 6 vs 0 - 7 Clyda Rovers
Thursday 25th February, 2016
Division 4 Hurling League
19:30 Midleton 1 - 18 vs 1 - 14 Carrigaline

Other News view all
Cork GAA Clubs Draws
23.06.2016
CORK GAA CLUBS Draw 2015/16 The June Draw takes place on Friday 1st July in St Catherine&...
Campa Samhraidh 2016
22.06.2016

Draw for Round 3 and 4 of...
22.06.2016
The Draw for Round 3 and 4 of all the County Championships except Senior Hurling will be held in Pairc Ui...
Cork v Dublin confirmed...
21.06.2016
The All-Ireland Senior Hurling Championship...





Car Insurance Ireland
site designed & developed by Sportsmanager.ie